אחרי שנים שבהן סיפרה לעצמה שהיא הולכת לחדר כושר, ליאת אבני הסקפטית מצאה את עצמה בסדנת יסודות בקרוספיט

במיוחד עבורכם: תרגילי קרוספיט לבית בווידאו: אם עוד טרם נרשמתם לבוקס מקצועי, אתם מוזמנים לנסות מספר תרגילים בסיסיים. וגם: מדוע בכל זאת חשוב להתאמן בקבוצה במקום מסודר עם הדרכה?

להמשך קריאה

איך דורון פרילוק בונה עסק שהוא ממש בדמותו

דורון פרילוק מסביר לי מדוע קרוספיט זה ספורט כל כך מיוחד, איך זה שהוא מכיר אישית את כל 1000 המתאמנים במועדונים, ולמה הם כל הזמן יוזמים פעילויות חברתיות. בעצם העסק של דורון נראה כמו דורון, חושב כמו דורון, ומתנהג כמו דורון. וזה מדהים לראות את זה.

להמשך קריאה

שוונג: מה זה קרוספיט קידס?

עולם הקרוספיט כובש בסערה את ישראל והעולם כולו ומבוגרים רבים מוצאים עצמם נסחפים אל תוך חדרי הבוקס המושקעים, מרימים משקולות, מבצעים תרגילים שונים ורואים את התוצאות. אך למה לא להקנות את אותם ערכים גם לילדים?

להמשך קריאה

כתבי ONE החליטו לנסות את כוחם בקרוספיט בנמל, ולמרות המאמץ האדיר יצאו מאוהבים בענף. למי זה מתאים, מה כולל אימון ואיפה מתאמנים?

כתבנו על קרוספיט, סיקרנו אליפויות קרוספיט דיברנו על קרוספיט – הגיע הזמן לנסות זאת על בשרנו. יצאנו לאימון ניסיון בקרוספיט ת"א בנמל, ולמרות שהיינו עם הלשון בחוץ, בהחלט הבנו מדוע מדובר בענף ספורט ממכר שמתפתח בצורה בלתי רגילה בישראל.

להמשך קריאה

אימון אישי: מהנפת מקל למוט ברזל

הגעתי לשיעור "יסודות הרמת משקולות" עם חלום להפוך ל"רמבו", אבל קיבלתי מקל מטאטא. המדריך הסביר שכל עוד אין לי שליטה מלאה בהנפת המקל או המוט שעליו מונחות המשקולות, עליי לעבוד ללא משקולות. בסופו של דבר, הרמת המשקולות חיונית לעבודה על כוח ויציבה ומעניקה נפח שריר מעוצב.

להמשך קריאה

נעליים ליום העצמאות סיבכו את ריבוק עם BDS

תומכי BDS ששו לפרסם שריבוק ביטלה מהדורה מיוחדת ליום העצמאות של ישראל. מסתבר שיחסי הציבור בארץ הלכו צעד רחוק מדי עם נעליים ש"עיצב" בעלים של מכון כושר כתרומה לבעלי צרכים מיוחדים וטענו שריבוק יזמה את ייצורן. המעצב: "2 נעליים עם כיתוב 'ישראל' וזה הופך למהומה"

להמשך קריאה