קרוספיט פתח תקווה הוא מועדון הקרוספיט הראשון בעיר אשר נפתח בשנת 2013. הבוקס היווה את החלוץ של רשת מועדוני הקרוספיט הגדולה בישראל של דורון פרילוק אשר מנתה את קרוספיט נמל תל אביב, קרוספיט בת ים וקרוספיט ראשון לציון.

המועדון ממוקם במבנה תעשייתי הנמצא בסמוך לקריית אריה, אזור התעשיה הגדול בעיר, והוא מציע את כל מגוון אימוני ופעילויות הקרוספיט לתושבי פתח תקווה, לעובדים ממגוון החברות הפועלות באזור וכמוכן לתושבים ועובדים מהערים הסמוכות. אנחנו נמצאים במרחק הליכה מהכביש הראשי, הכולל גישה למספר רב של קווי תחבורה ציבורית אשר מאפשרים הגעה לכל חלקי העיר וסביבותיה.

קרוספיט פתח תקווה ידוע באווירה החברית והתומכת שלו אשר מתאפשרת בזכות קהילה פעילה ומגוונת של מתאמנים. אווירה זו הפכה לסימן ההיכר הייחודי של המועדון. בנוסף, המועדון שלנו ידוע בגודל יוצא הדופן שלו (3 קומות!) ובכמות ומגוון הציוד הקיים בו. זהו המועדון הגדול ביותר בישראל  עם שטח של כדונם (!!!) אנחנו מסוגלים לקיים מספר אימונים שונים בו-זמנית. אימון קבוצתי, אימון הנפות אולימפיות, אימון יוגה, אנדורנס ואופן ג'ים.

מבחינת ציוד, קרוספיט פתח תקווה עבור קרוספיטר הוא כמו חנות ממתקים מגרה עבור ילד. ציוד לקרוספיט, קרוספיט קידס, סטרונגמן, הרמת משקולות אולימפית, אנדורנס, מוביליטי ויוגה נותן מענה לכל צורך של המתאמנים והופך את האימונים לשלמים ומאתגרים ככל שהם יכולים להיות.

האימונים

בנוסף לאימוני הקרוספיט "הקלאסיים" הבוקס מציע תכניות אימונים נוספות כך שכל מתאמן יכול למצוא את הנישה שלו. אימוני אנדורנס (סיבולת), אימוני הרמת משקולות אולימפיים, יוגה ועוד… אנחנו מספקים תכניות אימון אישיות במידת הצורך ואימונים אישיים למעוניינים בכך.

הפילוסופיה שלנו

הסלוגן של הבוקס הוא SET WORK CONQUER. אני מאמין שבכל אחד מכם טמון הפוטנציאל לעשייה יוצאת דופן. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתחיל בקביעת מטרה. הבוקסים וצוות המאמנים יעזרו לכם לעבוד קשה בדרך לשם. מפה, הדרך לכיבוש היעדים כרוכה בעבודה קשה אבל בסופה סיפוק ענק!

אני מזמין אתכם להצטרף אל המשפחה!

דורון פרילוק,
מאמן ראשי ובעלים.

לאימון ניסיון חינם הקליקו