קרוספיט פתח תקוה הוא מועדון הקרוספיט הראשון שפתחנו לפני שנים והוא החלוץ של רשת מועדוני הקרוספיט הנחשבת לגדולה בישראל ומונה גם את קרוספיט נמל תל אביב, קרוספיט בת ים וקרוספיט ראשון לציון.

המועדון ממוקם במבנה תעשייתי הנמצא בסמוך לקריית אריה, אזור התעשיה הגדול בעיר, והוא מציע את כל מגוון אימוני ופעילויות הקרוספיט לתושבי פתח תקוה, לעובדים ממגוון החברות הפועלות באזור וכמוכן לתושבים ועובדים מהערים הסמוכות. אנחנו נמצאים במרחק הליכה מהכביש הראשי, הכולל גישה למספר רב של קווי תחבורה ציבורית אשר מאפשרים הגעה לכל חלקי העיר וסביבותיה.

קרוספיט פתח תקוה ידוע באווירה החברית והתומכת שלו אשר מתאפשרת בזכות קהילה פעילה ומגוונת של מתאמנים. אווירה זו הפכה לסימן ההיכר של הסביבה המעודדת והמכילה הקיימת בכל המועדונים שלנו. בנוסף, המועדון שלנו ידוע בגודל המיוחד שלו ובכמות ומגוון הציוד הקיים בו. זהו המועדון הגדול ביותר בישראל  עם שטח של מעל לדונם (!!!) אנחנו מסוגלים לקיים מספר אימונים שונים בו-זמנית. אימון קבוצתי, אימון הנפות אולימפיות, אימון מתחרים, סטרונגמן, אנדורנס ואופן ג'ים.

מבחינת ציוד, קרוספיט פתח תקוה עבור קרוספיטר הוא כמו חנות ממתקים מגרה עבור ילד. ציוד לקרוספיט, קרוספיט קידס, סטרונגמן, הנפות אולימפיות, אנדורנס ומוביליטי ויוגה נותן מענה לכל צורך של המתאמנים והופך את האימונים לשלמים ומאתגרים ככל שהם יכולים להיות.

נשמח אם תבואו לבקר וכמובן שנשמח אם תצטרפו אלינו!

מחירון